Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Darujte jogu

Darčekové poukážky - novinka v ponuke našej jogovej školy.  Darujte individuálne lekcie alebo vstup na skupinové cvičenie Vašim priateľom a blízkym.  Venujete im podnetný, zaujímavý čas spojený s objavovaním samých seba a zdokonaľovaním ich vlastných možností. 

 

Aj joga môže byť darom.  Vaši blízki a priatelia vďaka Vám venujú svoj čas sebapoznaniu, radostnému nasadeniu svojich fyzických síl a tiež rozvoju duševného poznania.  Spoznajú základy jogy uplatniteľnej v súčasnom modernom svete.  

V objednávacom formulári môžete vybrať  z ponuky individuálne lekcie,  v počte 1, 2 a 4, alebo účasť na skupinovom kurze. Cenu darčeka tak ľahko prispôsobíte Vašim očakávaniam.

Na darčekovú poukážku môžeme vytlačiť meno obdarovaného a pekné osobné venovanie.  Tieto informácie nám pošlete prostredníctvom objednávacieho formuláru.

Darované individuálne hodiny sa môžu uskutočniť po dohovore vo vlastných priestoroch alebo v priestoroch, ktoré za zvláštny poplatok zabezpečí Škola jogy AD-joga. 

Na skupinové hodiny sa držiteľ darčekovej poukážky prihlasuje podľa ponuky v aktuálnom rozvrhu kurzov.  

Darčekové poukážky Vám doručíme osobne (v Bratislave a v Miloslavove) alebo zašleme poštou na želanú adresu, po uhradení ceny darčekovej poukážky a poštovného.

Objednávka darčekovej poukážky na jogu