Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Knižná novinka H.Grill: Slobodný dych

Môcť slobodne dýchať - je to samozrejmosť alebo vzácnosť? Dýchate slobodne? A čo to znamená? Odhaľte princípy kvalitného, voľne plynúceho, slobodného dychu v slovenskom vydaní knihy Slobodný dych a svetelno-duševný proces. 

Kniha Slobodný dych a svetelno-duševný proces od autora Heinza Grilla je inšpiratívnym čítaním pre tých, ktorí chcú porozumieť súvislostiam dychu, pohybu a práce vedomia. Záujemcovia v nej nájdu známe, aj novonavrhnuté jogové pozície a konkrétne zostavy, ktoré umožňujú slobodne zažívať svoj dych.

Nielen v súvislosti s pandémiou koronavírusu sa problematika dýchania opäť dostala do centra pozornosti. Sú to aj rôzne stresové záťaže, úzkosti a strachy z neznámeho, ktoré človeka oberajú o dych a tak oslabujú nielen jeho psychiku, ale postupne aj imunitu a fyzické zdravie. Kniha nadnáša možné východisko pre súčasného človeka - utváraním estetických, aktívnych, rozvojových cvičení, vychádzajúcich z princípov jogy sa dá upraviť kvalita dychu a posilnia sa aj životné sily človeka.

Publikácia Slobodný dych a svetelno-duševný proces je cennou príručkou nielen pre učiteľov a inštruktorov jogy, ale aj pre fyzioterapeutov, psychológov, špeciálnych pedagógov a iné terapeutické povolania.

Súčasťou cvičení je zaoberanie sa abstraktnými predstavami, napríklad o rozpínavosti, otvorenosti, vertikalite, šírave alebo rozhodnosti, čím sa tiež posilňuje tvorba nových životných síl a celkovo zdravie. 
 

Pozrite si aj krátke video o našom novom titule:

 

 


Prejsť na objednávku knihy  TU

Pozrite si tiež recenziu knihy na portáli FLEXITY.SK


Podeľte sa o článok s priateľmi na sociálnych sieťach: